در حال بارگذاری ...
در اختتامیه جشنواره تئاتر خراسان جنوبی

کارگردان برگزیده تندیس خود را به سردار سلیمانی تقدیم کرد

میثم صدرا کارگردان نمایش ارمائیل (شفق) که در چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی به عنوان برگزیده انتخاب شد، تندیس و لوح تقدیر جشنواره را تقدیم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از خراسان جنوبی، در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی، با رای هیئت داوران در بخش کارگردانی، میثم صدرا و حمید سبزواری برای نمایش «اَرمائیل» و معین قوی برای نمایش «هچل» مشترکا به عنوان برگزیده انتخاب شدند. 

میثم صدرا کارگردان نمایش اَرمائیل (شفق) که در چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی به عنوان کارگردان برگزیده این دوره از جشنواره انتخاب شد، تندیس و لوح تقدیر خود را در این جشنواره به تقدیم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری اهدا کرد.

در این نمایش عباسعلی نورایی، میثم صدرا، علی حمیدیان فر، آوا شهنازی نیا و سعید علیزاده به عنوان بازیگر به ایفای نقش می پردازند و از جمله عوامل این نمایش می توان به مشاور کارگردان: محمود آزادنیا - دستیار کارگردان: امیر جم - طراح صحنه: میثم صدرا - گریم: طاهره محمدزاده - منشی صحنه: ابوالفضل کیانی - اجرای نور: علی یوسفی - عکاس: مریم شهابی - طراح پوستر و بروشور: امیر مددی پور اشاره کرد.
مطالب مرتبط

پنجمین فیلم نمایش چهاردهمین جشنواره ی تئاتر خراسان جنوبی

نمایش تئاتر«اَرمائیل (شفق)» بر روی سایت آپارات
پنجمین فیلم نمایش چهاردهمین جشنواره ی تئاتر خراسان جنوبی

نمایش تئاتر«اَرمائیل (شفق)» بر روی سایت آپارات

نمایش «اَرمائیل (شفق)» به نویسندگی علی حمیدیان فر و گارگردانی مشترک میثم صدرا و مهدی سبزاری که به بخش مسابقه چهاردهمین جشنواره تئاتر استانی خراسان جنوبی راه یافته است، پنجمین نمایش این دوره از جشنواره استانی است که از روز شنبه 29 آذر ماه ۱۳۹۹ با استفاده از سایت آپارات و صفحه ی ...

|

نظرات کاربران