در حال بارگذاری ...
به نمایندگی از شهرستان فردوس به عنوان پنجمین نمایش اجرا شد

نمایش «سینوس های چرکین» در سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی

در ادامه اجراهای روز دوم جشنواره تئاتر استانی خراسان جنوبی، نمایش «سینوس های چرکین» به نمایندگی از شهرستان فردوس و به عنوان پنجمین نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی در تماشاخانه پروفسور کامیابی مسک شهرستان بیرجند به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی؛ در ادامه اجراهای روز دوم جشنواره تئاتر استانی خراسان جنوبی، نمایش «سینوس های چرکین» به نمایندگی از شهرستان فردوس و به عنوان پنجمین نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی در تماشاخانه پروفسور کامیابی مسک شهرستان بیرجند ساعت 15:30 به روی صحنه رفت.

نمایش «سینوس های چرکین» به کارگردانی مجید ابراهیمی و نویسندگی حسین ابراهیمی، کاری از گروه نمایش سیب شهرستان فردوس در ادامه اجراهای جشنواره سیزدهم به روی صحنه رفت. نمایش «سینوس های چرکین» روایت می کند که چگونه تمامی افرادی که در نگاه اول ارتباطی با دیگران ندارند، به هم مربوط می شوند. نمایش راوی قتل دختر جوانی است که کارگاهی به دنبال علت آن است. قتلی که هرچند در نهایت خودکشی لقب می گیرد ولی تاثیر اجتماع و خانواده به طور محسوس و عمیقی در آن حس می شود.

در این نمایش علی تصویری، جواد مقدسی، مینا آجری، حدیثه رجب زاده، فاطمه امینی، مهدیه رجب زاده، فاطمه آوردیده، عرفان اسماعیلی و هانیه آشناوه به ایفای نقش پرداختند. از دیگر عوامل این نمایش می توان به طراح و نویسنده: حسین ابراهیمی- طراح صحنه و نور: امیر عباس رجبیه اشاره کرد.
نظرات کاربران