در حال بارگذاری ...

نمایش «زخمه تار» سومین اجرای نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی

نمایش «زخمه تار» سومین اجرای نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی در اولین روز از این جشنواره در سالن گلبانگ شهرستان بیرجند اجرا شد.

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی؛ نمایش «زخمه تار» سومین اجرای نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی در اولین روز از این جشنواره در سالن گلبانگ شهرستان بیرجند اجرا شد.با اجرای نمایش «زخمه تار» اولین روز از جشنواره تئاتر استان با 3 اجرا که هر سه به نمایندگی از شهرستان بیرجند در این جشنواره حاضر بودند، به کار خود خاتمه داد.

نمایش «زخمه تار» به نویسندگی و کارگردانی امان الله احراری ساعت 18 در 22 آبان ماه 1398 در سالن گلبانگ به روی صحنه رفت. این نمایش روایتگر زندگی دختری به نام آذر است ، دختری معلول که پدرش طی درگیری با یک نوازنده به قتل رسیده و مادرش در زمان زایمان فوت کرده است. دو دزد به خانه او حمله می کنند. مردی از راه رسیده و او را نجات می دهد.

در این نمایش مهدی عباس زاده، الهام پدید، مجتبی سنبلی و جواد مردانی به ایفای نقش پرداختند و سلمان فارسی زهی به عنوان مشاور کارگردان این گروه نمایشی را همراهی می کند. از دیگر عوامل این نمایش می توان به طراحی صحنه:سینا احراری - طراح لباس: زهره علی آبادی و ساخت و اجرای موسیقی: صادق عسکری، علی آفرین اشاره کرد.

در دومین روز از اجراهای نمایش در سیزدهمین جشنواره تئاتر استان خراسان جنوبی نمایش زار آسبادها به نمایندگی از شهرستان نهبندان، سینوس های چرکین به نمایندگی از شهرستان فردوس و زبان اصلی به نمایندگی از شهرستان بیرجند به روی صحنه خواهند رفت.
نظرات کاربران