در حال بارگذاری ...

نمایش «زیر سایه نارنج» به عنوان دومین نمایش جشنواره به روی صحنه رفت

نمایش «زیر سایه نارنج» به کارگردانی حسین یوسفی و نویسندگی مشترک حسین یوسفی و فاطمه مختاری به عنوان دومین نمایش جشنواره در پلاتوی پروفسور کامیابی مسک در شهرستان بیرجند به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی؛ نمایش «زیر سایه نارنج»  به کارگردانی حسین یوسفی و نویسندگی مشترک حسین یوسفی و فاطمه مختاری به عنوان نماینده شهرستان بیرجند و دومین نمایش جشنواره ساعت 15:30 در تماشاخانه پروفسور کامیابی مسک در شهرستان بیرجند به روی صحنه رفت.

جشنواره سیزدهم تئاتر استان خراسان جنوبی که امسال به میزبانی شهرستان بیرجند در حال برگزاری است، در عصر چهارشنبه 22 آبان ماه با اجرای نمایش«زیر سایه نارنج» کاری از حسین یوسفی اجراهای خود را از سر گرفت. نمایش زیر سایه نارنج حکایت پشت پرده انسان هایی با رشادتی همچون آوینی هاست که جان بر کف برای آگاه سازی جهان از ظلم و ستم پا به عرصه نهادند.

در این نمایش احمد نادی مقدم- حسین یوسفی- مهدی ابراهیمی- قائم بابایی- حامد خسروی و سهیل شایق به ایفای نقش پرداخته اند. از جمله عوامل این نمایش می توان به دستیار کارگردان و طراح پوسترو بروشور:احسان محمودی- طراح صحنه،لباس و نور:حسین یوسفی - نورپرداز و صداپرداز:سپهر ناصری - موسیقی: احمد قویم، سروش سعادت فر و بهمن احمدی  اشاره کرد.

در ادامه جشنواره تئاتر خراسان جنوبی و در آخرین اجرای روز اول شاهد اجرای نمایش«زخمه تار» کاری از شهرستان بیرجند خواهیم بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران