در حال بارگذاری ...
به نویسندگی وحید هاشمی نسب و کارگردانی بهروز رضایی

«خدای کفش دوزک» در نهبندان به صحنه رفت

نمایش راز آسباد«خدای کفش دوزک» به نویسندگی وحید هاشمی نسب و کارگردانی بهروز رضایی در نهبندان از ۹ آبان ماه ۱۳۹۸ اجراهای خود را در آمفی تئاتر نور شهرستان نهبندان آغاز کرد.

به گزارش تئاتر خراسان جنوبی؛ نمایش راز آسباد«خدای کفش دوزک» به نویسندگی وحید هاشمی نسب و کارگردانی بهروز رضایی در نهبندان  از 7 آبان ماه 1398 اجراهای خود را  در آمفی تئاتر نور شهرستان نهبندان  آغاز کرد.

نمایش راز آسباد«خدای  کفش دوزک » روایت جوانانی است که درزمان های قدیم برای اثبات مردشدن مجبور به انجام شرط های محالی می شدندکه شخصیت اصلی نمایش برای رسیدن به معشوق خود مجبوربه انجام شرط محالی می شود. پدر عروس شرط کرده که جوان این نمایش باید گندم های یک روستا را در یک هفته  با آسباد آرد کند که از قضا درآن یک هفته هیچ بادی نمی وزدو....

 در این نمایش بهروزرضایی، وحیدهاشمی نسب، ابوالفضل فرخفال، حسن انصاری نیا، عادل مالدارتنها، احسان بیابانگرد، مهران خدادادی، آرمان آتشی، هانیه غرباغی، ندا شهامتی، ستایش هاشمی نسب به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداختند.

کارگردان این نمایش ضمن تشکر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهبندان ؛ شایسته دانست تا از مدیریت عمارت اکرم خان، اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستان نهبندان  وفرمانداری شهرستان نهبندان نیز قدردانی کند.

این نمایش پس از 3 ماه تمرین فشرده،  از 7 لغایت 11 آبان ماه 1398 برای علاقه مندان به هنر نمایش در شهرستان نهبندان به روی صحنه می رود .
نظرات کاربران