در حال بارگذاری ...
 • در بازدید و دیدار معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و ریاست انجمن هنرهای نمایشی استان در بشرویه مطرح شد

  «بشرویه» به زودی صاحب پلاتوی نمایشی خواهد شد

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی ؛سید علی زمزم،معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در ابتدای برنامه های سفر خود به شهرستان بشرویه،با فرماندار این شهرستان در راستای موضوعات فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی سید علی زمزم،معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در ابتدای برنامه های سفر خود به شهرستان بشرویه،با فرماندار این شهرستان در راستای موضوعات فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کرد.

  در این نشست علیرضا زمان زاده فرماندار شهرستان بشرویه ضمن خیر مقدم، آمادگی شهرستان را برای هر گونه همکاری در زمینه های فرهنگی هنری، اعلام نمود.

  در این دیدار نیز سید علی زمزم بر لزوم نگاه ویژه مسئولین شهرستان به موضوع هنر تاکید نمود و خواستار همراهی هر چه بیشتر مسئولین با هنرمندان شد.

  زمان زاده، به پتانسیل خوب شهرستان از لحاظ حضور هنرمندان مستعد و همچنین وجود فضاهای تاریخی جهت استفاده در راستای اهداف فرهنگی هنری اشاره نمود.

  وی افزود:با توجه به گسترش پارک بزرگ جنگلی در ابتدای ورودی شهر بشرویه، تمهیداتی اندیشیده شده تا پلاتویی جهت اجرای نمایش های صحنه ای ساخته شود و همچنین در نظر داریم فضاهای تاریخی من جمله، آب انبارهای بلااستفاده را با هماهنگی اداره اوقاف، در اختیار هنرمندان قرار دهیم.

  همچنین در نشست و گفت گو با هنرمندان این شهرستان که با حضور یاسین براتی، ریاست اداره امور هنری و علی شریفی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشرویه برگزار شد هنرمندان به بیان مشکلات خود پرداختند. کمبود فضا جهت اجرا و تمرین تئاتر، کمبود اعتبارات در این زمینه، از مهمترین مشکلات مطرح شده در این جلسه بود.

  معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه،دیدار با فرماندار هنردوست این شهرستان را مفید ارزیابی نمود و هنرمندان را به جدیت در امور هنری فرا خواند.

  در ادامه این جلسه، علی شریفی، ریاست انجمن هنرهای نمایشی استان، به بیان قوانین و ضوابط انجمن نمایش پرداخت و انسجام در امورات هنر تئاتر در بین هنرمندان را مهم ارزیابی نمود.

   

   
  نظرات کاربران