در حال بارگذاری ...
 • در شروع مجدد جلسات نمایشنامه خوانی بیرجند

  «سلطان مار» در بیرجند خوانش می شود

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، جلسه انتخاب بازیگر وهماهنگی جهت برگزاری شبهای خوانش انجمن نمایش بیرجند پنجشنبه ۷ دی ماه جاری ساعت ۱۸.۳۰ در محل پلاتوی مرحوم عبداللهی و با حضور پیشکسوتان و بازیگران انجمن هنرهای نمایشی بیرجند برگزارخواهد شد.

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، جلسه انتخاب بازیگر و هماهنگی جهت برگزاری شبهای خوانش انجمن نمایش بیرجند پنجشنبه 7 دی ماه جاری ساعت 18.30 در محل پلاتوی مرحوم عبداللهی و با حضور پیشکسوتان و بازیگران انجمن هنرهای نمایشی بیرجند برگزارخواهد شد.

  مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی خراسان جنوبی گفت: در این مراسم قرار است برنامه ریزی های رسمی برای اجرای منظم شب های خوانش، انتخاب بازیگر برای یک نمایش جدید و همفکری برای نمایش فیلم های تئاتر مورد بررسی قرار گیرد.

  موحد افزود: در اولین شب خوانش رسمی، نمایش «سلطان مار» اثری از استاد بیضایی خوانش خواهد شد و قرار است برای جلسات نمایشنامه خوانی بعدی، به صورت دوره ای آثار نویسندگان مطرح ایرانی و خارجی خوانش شود.
  «سلطان مار» داستانی طنز از زندگی شاه و وزیری است که فرزند ندارند و به توصیه درویشی از درختی که باغ آن توسط دیوها محافظت میشود، دو سیب سفید و قرمز چیده و به همسرانشان می‌دهند تا صاحب فرزند شوند.
  نظرات کاربران