در حال بارگذاری ...
 • «حسنک و دیو سیاه» آغازگر روز دوم اجراهای جشنواره تئاتر منطقه ای معلولین کویر شد

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، در دومین روز جشنواره چهار نمایش «حسنک و دیو سیاه» از مهریز ، «مناسب سازی یک فرصت است» از مشهد ، «سهم من از یک فرشته» از بیرجند و « عدم توجه به جلو» از مشهد در اولین روز جشنواره به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، اجراهای روز دوم جشنواره با به روی صحنه رفتن نمایش «حسنک و دیو سیاه» از مهریز به نویسندگی علی اکبر حلیمی و کارگردانی محمد حسن ایوبی در بخش کودک و نوجوان ساعت 9:30 صبح سه شنبه چهاردهم آذر ماه در سالن فرزان آغاز شد.

  دومین نمایش اجرا شده نمایش « مناسب سازی یک فرصت است » از مشهد به نویسندگی و کارگردانی اردلان تاجدینی در بخش خیابانی ساعت 11 صبح در محوطه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

  همچنین دو نمایش « سهم من از یک فرشته» از بیرجند به نویسندگی و کارگردانی حمیده رضایی در بخش صحنه ای و نمایش« عدم توجه به جلو » از مشهد به نویسندگی و کارگردانی علی ساعتی در بخش صحنه ای به ترتیب ساعت 17 و 18:30 در سالن گلبانگ و فرزان به روی صحنه رفتند.

   جلسه ی دوم کارگاه آموزشی طراحی صحنه با تدریس  لیلا جعفری و با حضور هنرمندان شرکت کننده  ساعت 15 الی 18 در سالن اجتماعات هتل کوهستان برگزار شد.
  نظرات کاربران