در حال بارگذاری ...
 • چهارمین جشنواره تئاتر معلولین منطقه ای کویرآغاز شد

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی، چهار نمایش «ماندالا» از بیرجند ، «چاهی که کنی بهر کسی» از مشهد ، «بازی درمانی» از نیشابور و «مریم شو» از مشهد در اولین روز جشنواره به روی صحنه رفتند.

  به گزارش تئاتر خراسان جنوبی اجراهای روز اول جشنواره نمایش با به روی صحنه رفتن نمایش « ماندالا» از بیرجند به نویسندگی باقر بارانی و کارگردانی مهدی عریانی در بخش کودک و نوجوان ساعت 9:30 صبح دوشنبه سیزدهم آذر ماه در سالن علامه فرزان آغاز شد.

  دومین نمایش اجرا شده نمایش«چاهی که کنی بهر کسی» به نویسندگی یدالله آقاعباسی و کارگردانی محسن میرزایی در بخش صحنه ای ساعت 11 صبح روز دوشنبه سیزدهم آذرماه به روی صحنه رفت.

  همچنین دو اجرای « بازی درمانی» از نیشابور به نویسندگی فرهاد نقدعلی و کارگردانی سید جواد حسینی در  و نمایش« مریم شو »از مشهد به  نویسندگی فرشاد معتمنی و کارگردانی منصوره داوودی نژاد به ترتیب ساعت 17 و 18:30 در بخش صحنه ای در سالن های گلبانگ و فرزان به روی صحنه رفتند.

   جلسه اول کارگاه طراحی صحنه با تدریس لیلا جعفری و با حضور هنرمندان شرکت کننده در چهارمین جشنواره ساعت 15 الی 18 در سالن اجتماعات هتل کوهستان برگزار شد.
  نظرات کاربران